Rekonštrukcia kuchyne

Úvod / Rekonštrukcia kuchyne

kuchyna_rekonstrukcia-bytu

RB

Rekonštrukcia Kuchyne

Čo sa stalo so starou dobrou obývacou kuchynkou? Dnes sa považuje za staromódnu, ale určite sa opäť vráti. Celé desaťročia existovala len normovaná vstavaná kuchyňa s plochou 8,5 m2 a s minimálne siedmimi metrami skriňovej steny. S týmto dedičstvom dnes žijú, bývajú a varia milióny ľudí, ale aj majiteľia domov. Preto je najväčší čas sa oddeliť od tejto skupiny a zariadiť si novú modernú kuchyňu podľa najmodernejších trendov. Preto aj naši odborníci Vám vedia presne podľa potreby poradiť a pomôcť, v prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel.: 0905 551 976.

Zoštíhlenie kuchyne

Ak je potrebná renovácia kuchyne, vyplatí sa pozrieť si ponuku veľkých spotrebičov. Existujú totiž sporáky, chladničky a umývačky riadu, ktoré sú menšie ako bežné typy. Výhodné je, keď chladničku alebo rúru zabudujete do výšky očí. Budete mať lepší prehľad a nemusíte sa zohýbať a vrážať do protiľahlej skrinky. Do úzkej kuchyne sú vhodné horné skrinky so žalúziou. Nebudú Vám potom zavadzať nijaké dvere.

Svietidlá v kuchyni

Kuchyňa si vyžaduje dobrú kombináciu svietidiel, pretože osvetlenie musí plniť najrôznejšie úlohy. Je bezpodmienečne nutné, aby ste si poriadne osvetlili svoju pracovnú plochu v kuchyni a vyvarovali sa tak zraneniam. Ako na rozmiestnenie bodových svetiel? Na to Vám už naši odborníci pripravia zostavu, ktorá bude energeticky výhodná, ale aj výkonná.

Náš pracovný postup

Náš pracovný postup je pre Nás veľmi dôležitý. Riadime sa ním pri každej zákazke z dôvodu toho, že je overený a Nám na celkovej spokojnosti záleží.

01

Stanovenie potrieb klienta

Prvotný a zároveň najdôležitejší krok, bez ktorého by Sme sa ďaleko nedostali.

02

Práca s profesionálmi

V Našej spoločnosti pracujú len profesionálni pracovníci, preto aby Sme dosiahli cieľ.

03

Spokojnosť klienta

Na konci každého projektu je vždy spokojnost. Na tom trváme.

Napíšte Nám

Vaše meno

E-mail

Dátum obhliadky