Rekonštrukcia kúpeľne

Úvod / Rekonštrukcia kúpeľne

kupelna_rekonstrukcia-bytu

RB

Rekonštrukcia Kúpeľne

Kúpeľňa je v mnohých bytoch ešte stále “mokrým kútom”. Pre nájomníkov znamená každé nové zariadenie, ktoré je nad rámec kozmetickej úpravy priestoru, technické vypätie a veľa peňazí, ktoré im po odsťahovaní len zriedka vrátia. Ak je však nevyhnutná renovácia kúpeľne potom treba využiť každú príležitosť na jej vylepšenie.
Vaňa či sprchový kút?

Kto chce v malej kúpeľmi získať miesto, musí zistiť, kde a ako možno ušetriť podlahovú plochu. Táto práca sa začína sa od vane. Tá môže byť kratšia, než je bežných 170 cm, niekedy aj 150 cm. Alebo sa jej možno zrieknuť úplne. Sprcha je predsa zdravšia a spotrebuje sa menej vody.
Možno, že vaňa len stojí na nesprávnom mieste. V úzkych kúpeľniach môžete použiť zvláštny typ rohovej vane. Okrem toho existujú aj asymetrické vane, ktoré sa zužujú tam, kde potrebujete voľný priestor. Vaňa, ktorá sa pri nohách zužuje, poskytuje ten istý komfort ako konvenčný model. Preto aj Vám Naši odborníci vedia presne podľa potreby poradiť a pomôcť, v prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel.: 0905 551 976.

Sprchový kút

Sprchu možno nainštalovať aj do vane. Ochranu proti striekajúcej vode možno umiestniť aj dodatočne. Práve vane zvláštnych tvarov často vytvárajú voľný priestor na doplnkovú sprchu. Komu sa zdá bežná kabína príliš neskladná, môže použiť sprchu s úsporným pôdorysom v tvare štvrťkruhu.

Malý vzhľad kúpeľňu zväčší

Malý priestor treba zväčšiť aspoň zdanlivo. Vhodné je použiť veľké zrkadlo, napríklad na dverách, alebo na voľnej stene. Priestor zväčšia aj väčšie dlaždice a svetlá rôznej farby. Dôležité je, prirodzene, aj správne navrhnuté osvetlenie. Toto všetko Vám vieme navrhnúť a zrealizovať, stačí nás len kontaktovať.

Náš pracovný postup

Náš pracovný postup je pre Nás veľmi dôležitý. Riadime sa ním pri každej zákazke z dôvodu toho, že je overený a Nám na celkovej spokojnosti záleží.

01

Stanovenie potrieb klienta

Prvotný a zároveň najdôležitejší krok, bez ktorého by Sme sa ďaleko nedostali.

02

Práca s profesionálmi

V Našej spoločnosti pracujú len profesionálni pracovníci, preto aby Sme dosiahli cieľ.

03

Spokojnosť klienta

Na konci každého projektu je vždy spokojnost. Na tom trváme.

Napíšte Nám

Vaše meno

E-mail

Dátum obhliadky