Rekonštrukcia bytu

Úvod / Rekonštrukcia bytu

rekonstrukcia-bytu

RB

Kvalita, profesionalita, dodržané termíny.

Zrekonštruovať byt je veľmi dôležitým medzníkom v životoch mnohých ľudí. My Vám pomôžeme prejsť touto zmenou a zo starého nemoderného bytu spoločne urobíme moderné, pohodlné bývanie.


Ruku na srdce: ide aj o peniaze, ak je ich dostatok nemusíte sa obmedzovať v rozsahu prác a môžete popustiť uzdu svojej fantázií.

Ak máte určité prostriedky tak nám o tom povedzte dopredu, aby sme vedeli naplánovať rozsah prác a mohlo Vaše bývanie prejsť rekonštrukciou ako nôž maslom. Dnešný trend za málo peňazí chcieť veľa muziky, popravde bavme sa o primeranej muzike za primerané peniaze. Lákať klientov na úžasné práce, super odborníkov, veľmi lacno a odviesť podpriemernú prácu, ktorá potom pri opravách stojí dva krát toľko ako to urobiť raz a poriadne to nie je naše. My Vám dodáme čo sľúbime v reálnych a dohodnutých termínoch, férový prístup a čestnú dôležitú komunikáciu. Očakávame aj od našich klientov porozumenie, ak si počas prác zvolia mnoho zmien tak je samozrejmé, že termín bude iný a aj výsledná cena sa môže líšiť. Radšej všetko dôkladne prejdeme spoločne ešte pred samotných začiatkom prác a budete mať väčšiu istotu, že na záver budete spokojný. Skúseností máme na rozdávanie a o rekonštrukciách vieme už takmer všetko, kde je znalosť tam je aj cesta.

Oblasti nášho pôsobenia sú:

Náš pracovný postup

Náš pracovný postup je pre Nás veľmi dôležitý. Riadime sa ním pri každej zákazke z dôvodu toho, že je overený a Nám na celkovej spokojnosti záleží.

01

Stanovenie potrieb klienta

Prvotný a zároveň najdôležitejší krok, bez ktorého by Sme sa ďaleko nedostali.

02

Práca s profesionálmi

V Našej spoločnosti pracujú len profesionálni pracovníci, preto aby Sme dosiahli cieľ.

03

Spokojnosť klienta

Na konci každého projektu je vždy spokojnost. Na tom trváme.

Napíšte Nám

Vaše meno

E-mail

Dátum obhliadky